Schouten Personal Training
Personal trainer
“Doen wat goed voelt” is soms best lastig tijdens de zwangerschap, en toch wordt dat advies vaak gegeven tijdens het sporten. Bij Schouten Personal Training hebben we Mama Fit Workouts die zeker goed aanvoelen, maar die ook specifiek ontworpen zijn voor tijdens de zwangerschap. Zo kan je in ieder trimester aansluiten en werk je aan je kracht en ontspanning om zo fit en fijn mogelijk de zwangerschap door te komen.
Ook kan je 6 weken na de bevalling terecht voor een core restore, een eerste stap richting jouw fysieke herstel vol theorie en praktijk over het veilig opbouwen van het sporten.
Tijdens de lessen is er aandacht voor techniek en train je specifiek voor jouw trimester/fase na de bevalling en is er ook volop ruimte voor gezelligheid en socializen met andere mama’s (to be).
Behalve groepslessen bieden we ook pre- en postnataal personal training. Ideaal als je het liefst 1-1 traint met een vaste trainster.